![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SmokerKat | |
![]() |
Movie Buff - 110 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 86 | Apollo 13 (1995) - Dec 14, 2008 |
| 63 | The Blair Witch Project (1999) - Dec 14, 2008 |
| 58 | The Day After Tomorrow (2004) - Dec 14, 2008 |
| 62 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Dec 14, 2008 |
| 62 | The Saint (1997) - Dec 14, 2008 |
| 39 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Dec 14, 2008 |
| 46 | Swingers (1996) - Dec 14, 2008 |
| 47 | War of the Worlds (2005) - Dec 14, 2008 |
| 62 | Maverick (1994) - Dec 14, 2008 |
| 89 | Iron Man (2008) - Dec 14, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |