![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Smurf | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Feb 10, 2011
Location: Canada
|

| 50 | Punch-Drunk Love (2002) - Feb 10, 2011 |
| 85 | The Notebook (2004) - Feb 10, 2011 |
| 88 | The Shawshank Redemption (1994) - Feb 10, 2011 |
| 70 | The Death of Mr. Lazarescu (2005) - Feb 10, 2011 |
| 78 | Beverly Hills Cop (1984) - Feb 10, 2011 |
| 50 | 50 First Dates (2004) - Feb 10, 2011 |
| 80 | The Incredibles (2004) - Feb 10, 2011 |
| 78 | Happy Feet (2006) - Feb 10, 2011 |
| 90 | Apollo 13 (1995) - Feb 10, 2011 |
| 88 | Hotel Rwanda (2004) - Feb 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |