![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Smz1217 | |
![]() |
Flick Fan - 68 Films Ranked
Member Since: Nov 26, 2011
Location: USA
|

| 95 | Juno (2007) - Nov 28, 2011 |
| 88 | Julie & Julia (2009) - Nov 28, 2011 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Nov 28, 2011 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Nov 28, 2011 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Nov 28, 2011 |
| 95 | Inside Man (2006) - Nov 26, 2011 |
| 92 | The Incredibles (2004) - Nov 26, 2011 |
| 99 | Inception (2010) - Nov 26, 2011 |
| 87 | I Love You Phillip Morris (2009) - Nov 26, 2011 |
| 88 | I Am Legend (2007) - Nov 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |