![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Snapdragon | |
![]() |
Movie Buff - 219 Films Ranked
Member Since: Feb 27, 2009
Location: Louisville, USA
|
|
Bio: hujambo
| |

| 92 | Rain Man (1988) - Mar 19, 2009 |
| 94 | Chinatown (1974) - Mar 19, 2009 |
| 90 | Deliverance (1972) - Mar 19, 2009 |
| 90 | The Sixth Sense (1999) - Mar 19, 2009 |
| 88 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Mar 19, 2009 |
| 92 | Can't Hardly Wait (1998) - Mar 19, 2009 |
| 90 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Mar 19, 2009 |
| 94 | Pink Floyd The Wall (1982) - Mar 19, 2009 |
| 89 | Saw (2004) - Mar 19, 2009 |
| 80 | Space Jam (1996) - Mar 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |