![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Snipe6006 | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Canada
|

| 90 | Happy Gilmore (1996) - Aug 18, 2009 |
| 88 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Back to the Future (1985) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Shanghai Noon (2000) - Aug 18, 2009 |
| 87 | Ocean's Eleven (2001) - Aug 18, 2009 |
| 25 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Million Dollar Baby (2004) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 18, 2009 |
| 55 | A Night at the Roxbury (1998) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Robots (2005) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |