Snorefingers

snorefingers
Movie Buff - 259 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 67% The Breakfast Club (1985) - Rated 25 Aug 2007
85 67% Cube (1997) - Rated 25 Aug 2007
80 52% Final Destination (2000) - Rated 25 Aug 2007
75 40% Air Force One (1997) - Rated 25 Aug 2007
80 52% Dumb and Dumber (1994) - Rated 25 Aug 2007
55 17% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 25 Aug 2007
90 82% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 25 Aug 2007
15 2% The Fog (2005) - Rated 25 Aug 2007
65 27% Constantine (2005) - Rated 25 Aug 2007
80 52% Idle Hands (1999) - Rated 25 Aug 2007