Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Snowhunter21
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: Jan 16, 2011
Location: Bedford, UK
Recent Rankings
90 Life Is Beautiful (1997) - Jan 16, 2011
80 The Matrix (1999) - Jan 16, 2011
81 Avatar (2009) - Jan 16, 2011
90 In Bruges (2008) - Jan 16, 2011
95 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jan 16, 2011
80 Knocked Up (2007) - Jan 16, 2011
80 The Pianist (2002) - Jan 16, 2011
95 28 Days Later (2002) - Jan 16, 2011
97 The Hitcher (2007) - Jan 16, 2011
65 Shrek 2 (2004) - Jan 16, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Snowhunter21. Why not go rank more films, then come back and check it out again?