![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sntfrmabv3 | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: USA
|

| 90 | Mary Poppins (1964) - Aug 20, 2009 |
| 85 | Into the Wild (2007) - Aug 20, 2009 |
| 90 | The Sixth Sense (1999) - Aug 20, 2009 |
| 85 | Donnie Darko (2001) - Aug 20, 2009 |
| 93 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 20, 2009 |
| 95 | Shrek the Third (2007) - Aug 20, 2009 |
| 60 | What Women Want (2000) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Cool Runnings (1993) - Aug 20, 2009 |
| 80 | Pride & Prejudice (2005) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Fight Club (1999) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |