![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Snuffygg | |
![]() |
Movie Buff - 466 Films Ranked
Member Since: Dec 13, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 92 | Jackass: Number Two (2006) - Nov 30, 2007 |
| 91 | Superbad (2007) - Nov 30, 2007 |
| 95 | Planes, Trains and Automobiles (1987) - Jun 09, 2007 |
| 93 | Forrest Gump (1994) - Jun 09, 2007 |
| 85 | White Men Can't Jump (1992) - Jun 09, 2007 |
| 88 | Batman (1966) - Jun 09, 2007 |
| 20 | The Illusionist (2006) - Jun 09, 2007 |
| 85 | Deliverance (1972) - Jun 09, 2007 |
| 68 | Galaxy Quest (1999) - Jun 09, 2007 |
| 84 | Beverly Hills Ninja (1997) - Jun 09, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |