![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Snurreleif | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Feb 25, 2011
Location: UK
|

| 60 | Dude, Where's My Car? (2000) - Feb 25, 2011 |
| 90 | The Exorcist (1973) - Feb 25, 2011 |
| 95 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Feb 25, 2011 |
| 60 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Feb 25, 2011 |
| 60 | Ghost Ship (2002) - Feb 25, 2011 |
| 80 | Presto (2008) - Feb 25, 2011 |
| 40 | Richie Rich (1994) - Feb 25, 2011 |
| 65 | Corpse Bride (2005) - Feb 25, 2011 |
| 80 | A History of Violence (2005) - Feb 25, 2011 |
| 60 | Superman Returns (2006) - Feb 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |