![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Soberano | |
![]() |
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
|

| 55 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 35 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Ararat (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Batman (1989) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Beetlejuice (1988) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Black Hawk Down (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Blade Runner (1982) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Blue Velvet (1986) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |