![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sofiatti | |
![]() |
Movie Buff - 424 Films Ranked
Member Since: Jan 7, 2007
Location: Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Sep 13, 2009 |
| 91 | Public Enemies (2009) - Sep 13, 2009 |
| 80 | Regular Lovers (2005) - May 08, 2009 |
| 69 | October Sky (1999) - Apr 26, 2009 |
| 72 | Be Kind Rewind (2008) - Apr 26, 2009 |
| 68 | Irina Palm (2007) - Apr 26, 2009 |
| 60 | The Fifth Element (1997) - Apr 26, 2009 |
| 85 | The Wrestler (2008) - Apr 26, 2009 |
| 87 | Léon: The Professional (1994) - Apr 26, 2009 |
| 40 | Max Payne (2008) - Apr 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |