![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sohailsid | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Aug 10, 2009
Location: UK
|

| 90 | Pearl Harbor (2001) - Aug 10, 2009 |
| 95 | Titanic (1997) - Aug 10, 2009 |
| 80 | Wicker Park (2004) - Aug 10, 2009 |
| 60 | The Lake House (2006) - Aug 10, 2009 |
| 87 | Training Day (2001) - Aug 10, 2009 |
| 85 | The Italian Job (2003) - Aug 10, 2009 |
| 75 | The Kingdom (2007) - Aug 10, 2009 |
| 94 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 10, 2009 |
| 85 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 10, 2009 |
| 58 | City Slickers (1991) - Aug 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |