![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sohnshine93 | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Dec 15, 2010
Location: Colorado Springs, CO, USA
|

| 60 | Shrek the Third (2007) - Dec 25, 2010 |
| 57 | Vantage Point (2008) - Dec 25, 2010 |
| 25 | The Family Man (2000) - Dec 25, 2010 |
| 50 | Robots (2005) - Dec 25, 2010 |
| 30 | Jerry Maguire (1996) - Dec 25, 2010 |
| 45 | Anger Management (2003) - Dec 25, 2010 |
| 65 | Barnyard (2006) - Dec 15, 2010 |
| 70 | Bandslam (2009) - Dec 15, 2010 |
| 40 | Balls of Fury (2007) - Dec 15, 2010 |
| 35 | Bad News Bears (2005) - Dec 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |