![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Solace2801 | |
![]() |
Movie Buff - 123 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2009
Location: Barataria, Trinidad and Tobago
|

| 95 | Star Trek (2009) - Jun 02, 2009 |
| 75 | Miss Congeniality (2000) - Jun 02, 2009 |
| 85 | Ghost in the Shell (1995) - Jun 02, 2009 |
| 80 | Clueless (1995) - Jun 02, 2009 |
| 95 | Blazing Saddles (1974) - Jun 02, 2009 |
| 60 | Koi... Mil Gaya (2003) - Jun 02, 2009 |
| 100 | Liar Liar (1997) - Jun 02, 2009 |
| 65 | Down with Love (2003) - Jun 02, 2009 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jun 02, 2009 |
| 80 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jun 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |