![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Solarie | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Jan 28, 2010
Location: Malbork, 82-200, Poland
|
|
Bio: Positive crazy, brave, beautiful, intelligent, perfect woman.
| |

| 70 | The Prestige (2006) - Jan 28, 2010 |
| 100 | Walk the Line (2005) - Jan 28, 2010 |
| 55 | Gothika (2003) - Jan 28, 2010 |
| 65 | The Mask (1994) - Jan 28, 2010 |
| 46 | The Long Kiss Goodnight (1996) - Jan 28, 2010 |
| 29 | The Dukes of Hazzard (2005) - Jan 28, 2010 |
| 78 | Sherlock Holmes (2009) - Jan 28, 2010 |
| 68 | Shrek 2 (2004) - Jan 28, 2010 |
| 34 | Not Another Teen Movie (2001) - Jan 28, 2010 |
| 58 | Jumanji (1995) - Jan 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |