![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Solidus314 | |
![]() |
Movie Buff - 139 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 80 | The Incredibles (2004) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Blow (2001) - Aug 18, 2009 |
| 90 | City of God (2003) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Super Troopers (2002) - Aug 18, 2009 |
| 70 | 8 Mile (2002) - Aug 18, 2009 |
| 95 | The Breakfast Club (1985) - Aug 18, 2009 |
| 85 | The NeverEnding Story (1984) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Bruce Almighty (2003) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Munich (2005) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Spider-Man (2002) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |