![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Solon | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Feb 17, 2010
Location: USA
|

| 60 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Feb 24, 2010 |
| 75 | Liar Liar (1997) - Feb 24, 2010 |
| 40 | Eragon (2006) - Feb 18, 2010 |
| 74 | Spider-Man 3 (2007) - Feb 18, 2010 |
| 80 | Mission: Impossible III (2006) - Feb 17, 2010 |
| 90 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Feb 17, 2010 |
| 95 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Feb 17, 2010 |
| 89 | The Incredibles (2004) - Feb 17, 2010 |
| 86 | Ghostbusters (1984) - Feb 17, 2010 |
| 85 | 101 Dalmatians (1961) - Feb 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |