![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Solphemaco | |
![]() |
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2010
Location: Çankırı, Turkey
|
|
Bio: Compos sui!
| |

| 80 | 300 (2007) - Jun 05, 2010 |
| 76 | 12 Monkeys (1995) - Jun 05, 2010 |
| 98 | (500) Days of Summer (2009) - Jun 05, 2010 |
| 85 | Constantine (2005) - Jun 05, 2010 |
| 86 | Gülen gözler (1977) - Jun 05, 2010 |
| 89 | 50 First Dates (2004) - Jun 05, 2010 |
| 74 | The Jackal (1997) - Jun 05, 2010 |
| 75 | Public Enemies (2009) - Jun 05, 2010 |
| 89 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Jun 05, 2010 |
| 74 | Romeo Must Die (2000) - Jun 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |