![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sonofstreak | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Apr 6, 2006
Location: USA
|

| 93 | Young Frankenstein (1974) - Aug 13, 2007 |
| 90 | X2: X-Men United (2003) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Brain Candy (1996) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Aliens (1986) - Aug 13, 2007 |
| 88 | The Fifth Element (1997) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Donnie Darko (2001) - Aug 13, 2007 |
| 5 | Daredevil (2003) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Serenity (2005) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Stargate (1994) - Aug 13, 2007 |
| 94 | Buffalo '66 (1998) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |