Spader

spader
Film Freak - 961 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2007
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

49 23% The Flintstones (1994) - Rated 15 Nov 2007
54 28% Rush Hour 2 (2001) - Rated 15 Nov 2007
55 36% The Jewel of the Nile (1985) - Rated 15 Nov 2007
60 60% The Negotiator (1998) - Rated 15 Nov 2007
60 60% The Little Shop of Horrors (1960) - Rated 15 Nov 2007
59 50% The Iron Giant (1999) - Rated 15 Nov 2007
56 44% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 15 Nov 2007
52 26% Gremlins 2: The New Batch (1990) - Rated 15 Nov 2007
59 50% Total Recall (1990) - Rated 15 Nov 2007
44 14% Hannibal Rising (2007) - Rated 15 Nov 2007