![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Spandorexxa | |
![]() |
Movie Buff - 324 Films Ranked
Member Since: Mar 24, 2007
Location: UK
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Sep 22, 2007 |
| 65 | 12 Angry Men (1957) - Sep 22, 2007 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Sep 22, 2007 |
| 54 | The Land Before Time (1988) - Sep 22, 2007 |
| 1 | Porky's (1982) - Sep 22, 2007 |
| 65 | Flight of the Navigator (1986) - Sep 22, 2007 |
| 95 | Duck Soup (1933) - Sep 22, 2007 |
| 95 | Freaks (1932) - Sep 22, 2007 |
| 69 | Shane (1953) - Sep 22, 2007 |
| 90 | Kes (1969) - Sep 22, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |