SpartacusXII

spartacusxii
Movie Buff - 492 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 77% Independence Day (1996) - Rated 18 Oct 2013
84 89% The Dark Knight (2008) - Rated 18 Oct 2013
70 19% So I Married an Axe Murderer (1993) - Rated 18 Oct 2013
75 48% European Vacation (1985) - Rated 18 Oct 2013
68 10% Planet Terror (2007) - Rated 18 Oct 2013
70 19% Maverick (1994) - Rated 18 Oct 2013
79 72% Falling Down (1993) - Rated 18 Oct 2013
68 10% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 18 Oct 2013
73 36% Deep Cover (1992) - Rated 18 Oct 2013
76 56% Ronin (1998) - Rated 18 Oct 2013