Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Sparwhawk
Film Freak - 638 Films Ranked
Member Since: Dec 4, 2008
Location: Denmark
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 What Women Want (2000) - Dec 06, 2008
80 We Are Marshall (2006) - Dec 06, 2008
80 The Visitor (2008) - Dec 06, 2008
80 The Village (2004) - Dec 06, 2008
80 V for Vendetta (2006) - Dec 06, 2008
80 The Usual Suspects (1995) - Dec 06, 2008
80 Unforgiven (1992) - Dec 06, 2008
80 Unbreakable (2000) - Dec 06, 2008
80 12 Monkeys (1995) - Dec 06, 2008
80 Twelve and Holding (2005) - Dec 06, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Sparwhawk. Why not go rank more films, then come back and check it out again?