![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Spectator | |
![]() |
Movie Buff - 132 Films Ranked
Member Since: Mar 18, 2006
|
|
Message Sent!
| |

| 84 | Braveheart (1995) - Aug 13, 2007 |
| 55 | American Wedding (2003) - Aug 13, 2007 |
| 57 | Must Love Dogs (2005) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Mean Girls (2004) - Aug 13, 2007 |
| 67 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 89 | The Motorcycle Diaries (2004) - Aug 13, 2007 |
| 77 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Aug 13, 2007 |
| 22 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Aug 13, 2007 |
| 4 | The War of the Roses (1989) - Aug 13, 2007 |
| 69 | Cold Mountain (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |