Spenser

spenser
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 0% Ronin (1998) - Rated 14 Nov 2009
100 0% Heat (1995) - Rated 14 Nov 2009
95 0% The Deer Hunter (1978) - Rated 14 Nov 2009
90 0% Gladiator (2000) - Rated 14 Nov 2009
90 0% Blood Diamond (2006) - Rated 14 Nov 2009
95 0% Body of Lies (2008) - Rated 14 Nov 2009
95 0% True Grit (1969) - Rated 14 Nov 2009
95 0% The Brothers Bloom (2009) - Rated 14 Nov 2009
95 0% Lonesome Dove (1989) - Rated 14 Nov 2009
95 0% Open Range (2003) - Rated 14 Nov 2009