![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sphinkx | |
![]() |
Film Freak - 620 Films Ranked
Member Since: Mar 11, 2010
Location: Belgium
|

| 78 | Man Bites Dog (1992) - Mar 12, 2010 |
| 82 | Bambi (1942) - Mar 12, 2010 |
| 76 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Mar 12, 2010 |
| 63 | 2012 (2009) - Mar 12, 2010 |
| 84 | The Rock (1996) - Mar 12, 2010 |
| 80 | The Truman Show (1998) - Mar 12, 2010 |
| 70 | Terminator Salvation (2009) - Mar 12, 2010 |
| 75 | X-Men Origins: Wolverine (2009) - Mar 12, 2010 |
| 70 | Shrek the Third (2007) - Mar 12, 2010 |
| 58 | Eight Legged Freaks (2002) - Mar 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |