![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Spike72AFA | |
![]() |
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
|

| 84 | No Country for Old Men (2007) - Sep 22, 2010 |
| 82 | Walk the Line (2005) - Sep 22, 2010 |
| 92 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Sep 22, 2010 |
| 81 | Babe (1995) - Sep 22, 2010 |
| 83 | Gandhi (1982) - Sep 22, 2010 |
| 82 | Blade Runner (1982) - Sep 22, 2010 |
| 69 | Network (1976) - Sep 22, 2010 |
| 50 | Toys (1992) - Sep 22, 2010 |
| 94 | Toy Story (1995) - Sep 22, 2010 |
| 74 | Inglourious Basterds (2009) - Sep 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |