![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SpuffkixRuff | |
![]() |
Movie Buff - 198 Films Ranked
Member Since: Aug 16, 2008
Location: USA
|

| 92 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Aug 17, 2008 |
| 68 | Yentl (1983) - Aug 17, 2008 |
| 76 | The Princess Diaries (2001) - Aug 17, 2008 |
| 76 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 17, 2008 |
| 76 | Little Miss Sunshine (2006) - Aug 17, 2008 |
| 43 | I Heart Huckabees (2004) - Aug 17, 2008 |
| 75 | How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Aug 17, 2008 |
| 72 | Peter Pan (1953) - Aug 17, 2008 |
| 88 | Dirty Rotten Scoundrels (1988) - Aug 17, 2008 |
| 3 | The Fast and the Furious (2001) - Aug 17, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |