![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Squibbles | |
![]() |
Cinema Addict - 1061 Films Ranked
Member Since: Dec 18, 2008
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Finding Neverland (2004) - Jan 22, 2009 |
| 60 | Stir of Echoes (1999) - Jan 22, 2009 |
| 80 | The Frighteners (1996) - Jan 22, 2009 |
| 65 | Thelma & Louise (1991) - Jan 22, 2009 |
| 75 | Kindergarten Cop (1990) - Jan 22, 2009 |
| 50 | Do The Right Thing (1989) - Jan 22, 2009 |
| 70 | Chicken Run (2000) - Jan 22, 2009 |
| 60 | Rocky V (1990) - Jan 22, 2009 |
| 75 | Rudolph, the Red-Nosed Reindeer (1964) - Jan 22, 2009 |
| 75 | The 13th Warrior (1999) - Jan 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |