![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Squints | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Nov 27, 2010
Location: USA
|

| 68 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Nov 27, 2010 |
| 95 | Lawrence of Arabia (1962) - Nov 27, 2010 |
| 65 | Invincible (2006) - Nov 27, 2010 |
| 87 | Gladiator (2000) - Nov 27, 2010 |
| 46 | Scary Movie 4 (2006) - Nov 27, 2010 |
| 78 | The Last Samurai (2003) - Nov 27, 2010 |
| 73 | Robin Hood: Men in Tights (1993) - Nov 27, 2010 |
| 87 | Edward Scissorhands (1990) - Nov 27, 2010 |
| 84 | American Pie (1999) - Nov 27, 2010 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Nov 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |