Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
SrDr03
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2010
Location: istanbul, Turkey
Recent Rankings
87 Mouse Hunt (1997) - Jun 30, 2010
30 Pulp Fiction (1994) - Jun 30, 2010
80 Beyaz melek (2007) - Jun 30, 2010
30 Ghost Rider (2007) - Jun 30, 2010
82 Kingdom of Heaven (2005) - Jun 30, 2010
81 Troy (2004) - Jun 30, 2010
95 Hababam sinifi tatilde (1977) - Jun 30, 2010
95 Hababam sinifi uyaniyor (1976) - Jun 30, 2010
95 Hababam sinifi (1975) - Jun 30, 2010
90 Arabesk (1989) - Jun 30, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with SrDr03. Why not go rank more films, then come back and check it out again?