![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sscheme | |
![]() |
Movie Buff - 149 Films Ranked
Member Since: Nov 3, 2011
Location: USA
|

| 65 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 19, 2012 |
| 94 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Dec 29, 2011 |
| 74 | Harry Brown (2009) - Dec 29, 2011 |
| 77 | Righteous Kill (2008) - Dec 12, 2011 |
| 62 | You Don't Know Jack (2010) - Dec 12, 2011 |
| 58 | A Cinderella Story (2004) - Dec 12, 2011 |
| 52 | Raise Your Voice (2004) - Dec 12, 2011 |
| 67 | The Perfect Man (2005) - Dec 12, 2011 |
| 56 | Material Girls (2006) - Dec 12, 2011 |
| 81 | Halloween II (1981) - Dec 12, 2011 |
| Actors | Hilary Duff Al Pacino |
| Directors | Serdar Akar |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |