Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
StarsDown
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Sep 12, 2008
Location: IL, USA, USA
Recent Rankings
86 Baghead (2008) - Jan 01, 2009
73 Hallam Foe (2007) - Dec 28, 2008
92 Sunrise (1927) - Dec 27, 2008
97 George Washington (2000) - Dec 22, 2008
63 Bashing (2005) - Dec 21, 2008
85 Lost in Beijing (2007) - Dec 21, 2008
81 Slumdog Millionaire (2008) - Dec 20, 2008
88 My Night at Maud's (1969) - Dec 20, 2008
77 Old Joy (2006) - Dec 18, 2008
83 Bicycle Thieves (1948) - Dec 17, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with StarsDown. Why not go rank more films, then come back and check it out again?