![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
StatoStoker | |
![]() |
Movie Buff - 144 Films Ranked
Member Since: Jul 2, 2011
Location: UK
|
|
Bio: I need a dollar, dollar, a dollar is what I need.
| |

| 75 | The Boxer (1997) - May 16, 2012 |
| 70 | Never Back Down 2: The Beatdown (2011) - May 14, 2012 |
| 93 | The Avengers (2012) - May 12, 2012 |
| 77 | Smokin' Aces (2007) - May 12, 2012 |
| 95 | Warrior (2011) - Apr 06, 2012 |
| 79 | In Time (2011) - Apr 05, 2012 |
| 76 | Attack the Block (2011) - Mar 31, 2012 |
| 83 | The Hunger Games (2012) - Mar 31, 2012 |
| 70 | Cop Land (1997) - Feb 25, 2012 |
| 84 | Shooter (2007) - Feb 25, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |