![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Stauffenberg | |
![]() |
Movie Buff - 187 Films Ranked
Member Since: Feb 20, 2009
Location: Izmir, Aegean, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | The Day the Earth Stood Still (2008) - Jul 17, 2011 |
| 100 | Some Like It Hot (1959) - Jul 17, 2011 |
| 88 | Avanti! (1972) - Jul 17, 2011 |
| 88 | Missing (1982) - Jul 17, 2011 |
| 100 | Life Is Beautiful (1997) - Jul 17, 2011 |
| 80 | Coffee and Cigarettes (2003) - Jul 17, 2011 |
| 89 | Down by Law (1986) - Jul 17, 2011 |
| 90 | Beethoven (1992) - Jun 02, 2011 |
| 70 | Beethoven's 3rd (2000) - Jun 02, 2011 |
| 55 | Beverly Hills Cop III (1994) - Jun 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |