Steadiman

steadiman
Movie Buff - 298 Film Ratings
Member Since: 01 Mar 2007
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 13% Red Dragon (2002) - Rated 01 Mar 2007
67 28% Tenacious D in The Pick of Destiny (2006) - Rated 01 Mar 2007
90 93% Glengarry Glen Ross (1992) - Rated 01 Mar 2007
70 35% What About Bob? (1991) - Rated 01 Mar 2007
78 53% Bad Taste (1987) - Rated 01 Mar 2007
91 95% The Godfather (1972) - Rated 01 Mar 2007
89 89% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 01 Mar 2007
60 20% Sphere (1998) - Rated 01 Mar 2007
70 35% Videodrome (1983) - Rated 01 Mar 2007
80 64% Road to Perdition (2002) - Rated 01 Mar 2007