StephenBrown

stephenbrown
Movie Buff - 410 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2007
Age: 36
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 80% Wait Until Dark (1967) - Rated 08 Oct 2010
82 29% Firefox (1982) - Rated 02 Aug 2009
92 66% Matriculated (2003) - Rated 02 Aug 2009
98 92% Terminator Salvation (2009) - Rated 02 Aug 2009
87 43% Treasure Planet (2002) - Rated 02 Aug 2009
93 70% The Second Renaissance Part I (2003) - Rated 02 Aug 2009
98 92% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 02 Aug 2009
67 9% Monsters vs. Aliens (2009) - Rated 02 Aug 2009
94 76% The Chronicles of Riddick: Dark Fury (2004) - Rated 02 Aug 2009
93 70% The Second Renaissance Part II (2003) - Rated 02 Aug 2009