![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Stequelita | |
![]() |
Movie Buff - 145 Films Ranked
Member Since: Nov 3, 2006
Location: Switzerland
|
|
Message Sent!
Bio: Studying Information Science...
| |

| 70 | I Am Legend (2007) - Feb 15, 2008 |
| 20 | Dagon (2001) - Oct 07, 2007 |
| 75 | The Departed (2006) - Oct 07, 2007 |
| 0 | House of the Dead (2003) - Oct 07, 2007 |
| 75 | Harsh Times (2006) - Jul 30, 2007 |
| 90 | Goodfellas (1990) - Jul 30, 2007 |
| 5 | Sweet Insanity (2006) - May 22, 2007 |
| 75 | Boys Don't Cry (1999) - May 22, 2007 |
| 45 | Spider-Man 3 (2007) - May 22, 2007 |
| 65 | Peter's Friends (1992) - May 22, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |