![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Steve | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Sep 15, 2008
Location: USA
|

| 75 T6 | Society (1989) - Sep 15, 2008 |
| 65 T2 | The Day After Tomorrow (2004) - Sep 15, 2008 |
| 70 T4 | Fantastic Four (2005) - Sep 15, 2008 |
| 85 T9 | *batteries not included (1987) - Sep 15, 2008 |
| 85 T9 | X-Men (2000) - Sep 15, 2008 |
| 80 T7 | X-Men: The Last Stand (2006) - Sep 15, 2008 |
| 90 T10 | The Matrix (1999) - Sep 15, 2008 |
| 80 T7 | Jurassic Park (1993) - Sep 15, 2008 |
| 60 T1 | Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - Sep 15, 2008 |
| 85 T9 | Blade Runner (1982) - Sep 15, 2008 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,064,000 Movie Rankings and Counting... |