![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SteveJ273 | |
![]() |
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Nov 15, 2008
Location: CT, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Sideways (2004) - Nov 15, 2008 |
| 90 | The Princess Bride (1987) - Nov 15, 2008 |
| 85 | Back to the Future (1985) - Nov 15, 2008 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Nov 15, 2008 |
| 75 | Legally Blonde (2001) - Nov 15, 2008 |
| 85 | Toy Story 2 (1999) - Nov 15, 2008 |
| 90 | Casablanca (1942) - Nov 15, 2008 |
| 80 | I, Robot (2004) - Nov 15, 2008 |
| 80 | Edward Scissorhands (1990) - Nov 15, 2008 |
| 85 | Hotel Rwanda (2004) - Nov 15, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |