![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sti9nsky | |
![]() |
Movie Buff - 323 Films Ranked
Member Since: Jun 10, 2009
Location: Norway
|
|
Message Sent!
| |

| 74 | The Amityville Horror (2005) - Jun 29, 2009 |
| 65 | The Time Machine (2002) - Jun 29, 2009 |
| 67 | Mrs. Doubtfire (1993) - Jun 29, 2009 |
| 98 | Insomnia (2002) - Jun 29, 2009 |
| 90 | Hearts in Atlantis (2001) - Jun 29, 2009 |
| 54 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Jun 29, 2009 |
| 87 | It (1990) - Jun 29, 2009 |
| 94 | Man on the Moon (1999) - Jun 29, 2009 |
| 74 | The Mask (1994) - Jun 29, 2009 |
| 100 | Wasabi (2001) - Jun 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |