![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Stimmer | |
![]() |
Movie Buff - 131 Films Ranked
Member Since: May 18, 2008
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Von heute auf morgen (1997) - Jun 16, 2008 |
| 80 | Moses und Aron (1975) - Jun 16, 2008 |
| 90 | Freunde (2001) - Jun 16, 2008 |
| 75 | Klassenverhältnisse (1984) - Jun 16, 2008 |
| 90 | A Time to Love and a Time to Die (1958) - Jun 02, 2008 |
| 80 | The Bridegroom, the Actress and the Pimp (1968) - Jun 02, 2008 |
| 90 | The Horse Thief (1986) - May 21, 2008 |
| 95 | Beau Travail (1999) - May 18, 2008 |
| 85 | Taipei Story (1985) - May 18, 2008 |
| 85 | Yi Yi (2000) - May 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |