![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Strangorth | |
![]() |
Movie Buff - 190 Films Ranked
Member Since: Jul 14, 2009
Location: Burnley, Lancashire, UK
|
|
Bio: Uhhhh... I like turtles?
| |

| 75 | Robots (2005) - Jul 14, 2009 |
| 85 | There's Something About Mary (1998) - Jul 14, 2009 |
| 85 | The Green Mile (1999) - Jul 14, 2009 |
| 70 | Death Race (2008) - Jul 14, 2009 |
| 85 | Jackass: Number Two (2006) - Jul 14, 2009 |
| 70 | The Longest Yard (2005) - Jul 14, 2009 |
| 85 | Gran Torino (2008) - Jul 14, 2009 |
| 90 | X-Men (2000) - Jul 14, 2009 |
| 90 | X2: X-Men United (2003) - Jul 14, 2009 |
| 90 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Jul 14, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |