![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Strygalldwir | |
![]() |
Movie Buff - 112 Films Ranked
Member Since: Sep 24, 2007
Location: London, UK
Gender: Male
Status: Single
|

| 73 | Aladdin (1992) - Sep 24, 2007 |
| 58 | The Black Cauldron (1985) - Sep 24, 2007 |
| 47 | Spaceballs (1987) - Sep 24, 2007 |
| 53 | Rush Hour (1998) - Sep 24, 2007 |
| 72 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Sep 24, 2007 |
| 88 | Daredevil (2003) - Sep 24, 2007 |
| 59 | The One (2001) - Sep 24, 2007 |
| 46 | Liar Liar (1997) - Sep 24, 2007 |
| 80 | Mad Max (1979) - Sep 24, 2007 |
| 44 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Sep 24, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |