Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Stubean
Movie Buff - 175 Films Ranked
Member Since: Aug 29, 2009
Location: Maine, USA
Recent Rankings
68 Memories (1995) - Jul 19, 2011
88 District 9 (2009) - Apr 28, 2010
91 Moon (2009) - Apr 28, 2010
70 Touch of Evil (1958) - Feb 17, 2010
66 Raging Bull (1980) - Feb 17, 2010
64 The Last Samurai (2003) - Feb 17, 2010
73 Labyrinth (1986) - Feb 17, 2010
74 Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Feb 17, 2010
74 Kingpin (1996) - Feb 17, 2010
46 Johnny Mnemonic (1995) - Feb 17, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Stubean. Why not go rank more films, then come back and check it out again?