Stunna

stunna
Movie Buff - 256 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2014
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 38% Old School (2003) - Rated 14 May 2014
70 30% Monsters, Inc. (2001) - Rated 14 May 2014
60 8% Red Dragon (2002) - Rated 14 May 2014
73 42% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 14 May 2014
68 21% Clueless (1995) - Rated 14 May 2014
78 59% Gravity (2013) - Rated 02 May 2014
60 8% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 02 May 2014
50 3% Man of Steel (2013) - Rated 02 May 2014
85 84% Manhattan (1979) - Rated 02 May 2014
84 80% Broadway Danny Rose (1984) - Rated 02 May 2014