Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Suchus
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Mar 26, 2006
Location: Germany
Recent Rankings
71 After the Sunset (2004) - Aug 13, 2007
72 Along Came a Spider (2001) - Aug 13, 2007
55 America's Sweethearts (2001) - Aug 13, 2007
59 Assault on Precinct 13 (2005) - Aug 13, 2007
72 Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007
60 Bandits (2001) - Aug 13, 2007
60 Behind Enemy Lines (2001) - Aug 13, 2007
55 Bend It Like Beckham (2002) - Aug 13, 2007
85 Constantine (2005) - Aug 13, 2007
45 Cursed (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Suchus. Why not go rank more films, then come back and check it out again?