![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sumnjiv | |
![]() |
Film Freak - 531 Films Ranked
Member Since: May 3, 2006
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 85 | Taken (2009) - Feb 04, 2012 |
| 85 | Daisy Diamond (2007) - Feb 03, 2012 |
| 73 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Jan 05, 2012 |
| 56 | Frozen (2010) - Jan 05, 2012 |
| 77 | Brooklyn's Finest (2010) - Jan 05, 2012 |
| 61 | Battle: Los Angeles (2011) - Jan 03, 2012 |
| 71 | Contagion (2011) - Jan 03, 2012 |
| 71 | The Social Network (2010) - Jan 01, 2012 |
| 74 | Public Enemies (2009) - Dec 30, 2011 |
| 79 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Dec 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |