Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The state of sci-fi
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Sunset
Flick Fan - 85 Films Ranked
Member Since: Nov 9, 2010
Recent Rankings
100 T10 My Neighbor Totoro (1988) - Feb 27, 2013
80 T3 Broken Flowers (2005) - Feb 27, 2013
80 T3 Captain Abu Raed (2007) - Feb 27, 2013
88 T6 The Virgin Suicides (1999) - Sep 24, 2012
90 T7 L' Eclisse (1962) - May 06, 2012
84 T4 Stranger Than Fiction (2006) - May 06, 2012
86 T5 The Tree of Life (2011) - May 06, 2012
90 T7 The Battle of Algiers (1966) - May 06, 2012
88 T6 Sympathy for the Devil (1968) - May 06, 2012
80 T3 Dot the I (2003) - May 06, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Sunset. Why not go rank more films, then come back and check it out again?
Sunset's Favorite...